OBJEDNÁVKA PROGRAMU DO KONDICE ZA 2 MĚSÍCE


Krok č.1: vyberte si balíček

BALÍČEK PRO DOSPĚLÉ

Lekce pro dospělé jogíny /13+/
Balíček obsahuje více než 360 minut jógy a je určený těm, kteří chtějí tento čas využít k práci na svém těle i psychice. 
990 Kč

BALÍČEK PRO RODINU

Lekce pro rodiče a prarodiče, kteří chtějí cvičit společně s dětmi.
Balíček 240 minut týmové jógy je určený těm, kteří chtějí podpořit své zdraví, srovnat, protáhnout a posílit své tělo i mysl, a zároveň si užít společnou zábavu v kruhu své rodiny, nebo s přáteli. 
690 Kč

VIP BALÍČEK

Lekce pro aktivní rodiny, balíček obsahuje videa pro individuální i rodinnou jógu.
VIP balíček s minimálně 600 minutami rodinné i individuální jógy je určený těm, kteří si chtějí  podpořit své zdraví; srovnat, protáhnout a posílit své tělo společně s rodinou, zažít společnou zábavu, a zároveň si vychutnat individuální lekce jen pro dospělé.
1.190 Kč

Krok č.2: vyplňte objednávku

Balíček pro DOSPĚLÉ

Chci se objednat

Balíček pro RODINU

Chci nás objednat

VIP balíček

Chci nás objednat

Chceme, abyste se cítili komfortně. Poskytujeme garanci vrácení peněz do 14 dní. 

Když během prvních 14 dní zjistíte, že tento on-line program není pro Vás, napište nám na info@hippoyoga.cz a my Vám vrátíme peníze.


Potřebujete pomoci?

Pište na info@hippoyoga.cz, nebo volejte +420 774 431 977, bude se Vám věnovat Hana-Marie Stejná


Krok č.3: zkontrolujte svůj e-mail

Do e-mailu Vám přijde faktura na úhradu vybraného programu.

Po jejím uhrazení Vám přijde pozvánka do fb skupiny DO KONDICE ZA 2 MĚSÍCE a začnou Vám chodit odkazy na videa podle Vámi zvoleného balíčku.

 


Co o programu říkají ti, kteří jej už absolvovali?

Konečně program, který mi vyhovuje. Hodně pracuji, videa si mohu pustit, kdykoli mi to moje práce dovolí. Cvičím sama, i s dcerou. Je to bezva protažení, kterému se věnujeme doma v našem obýváku. Program doporučuji všem, kteří přemýšlejí, že začnou a nevědí jak. Strava podle 5 elementů je super, už jsem ji znala dříve a tyto recepty jsou skvělou inspirací. Také jsem ocenila možnost konzultací.
Kamila I.Projektantka
Skvělý on-line program pro všechny, kdo chtějí s jógou začít a hledají videa, díky kterým se naučí, jak cvičit správně. Velmi doporučuji všem, kdo nemají příliš mnoho času, a přesto chtějí pro sebe něco udělat. Já jsem díky tomuto programu začlenila jógu do svého každodenního života. Dříve jsem se bála začít, i když jsem moc chtěla. Bála jsem se, že budu cvičit špatně, ovšem s tímto programem je to lehké.
Jana M.Lékařka
Program DO KONDICE jsem cvičila i se svými 2 dcerami /8 a 11 let/. Hledala jsem cvičení, kterému se budeme společně věnovat doma. S jógou jsem přes tímto kurzem neměla žádné zkušenosti, tak jsem z toho měla obavy, ale díky skvělým videím jsme to zvládly výborně. Potěšila mě i část věnovaná stravě podle těch 5 elementů. Myslela jsem si, že to bude složité, ale zjistila jsem, že je to vlastně přirozený způsob stravování. Program bych doporučila všem, kdo chtějí pro sebe a svoji rodinu něco v této době udělat.
Kateřina K.Učitelka na ZŠ