Jedinečný návod, jak se během 8 týdnů dostat do psychické a fyzické kondice BEZ dlouhého a složitého tápání v oblasti jógy a způsobu stravování podle 5 elementů.


Možná i Vás už napadlo, že by vůbec nebylo špatné tu jógu vyzkoušet, když ji teď cvičí kdekdo a má prokazatelně blahodárné účinky. Sedli jste k počítači a začali hledat - nejdříve ve vyhledávačích, potom přímo na YouTube. Po nějaké době jste možná i Vy cítili, že se Vám z těch všech videí trochu motá hlava a VY vlastně vůbec nevíte, JAK a KDE ZAČÍT?!

Na jednu stranu se říká, že jóga je jen jedna; na stranu druhou však existuje mnoho různých rychlejších, či pomalejších stylů. 


S obavou, že si chtějí zlepšit psychiku i kondičku jógou, ale vůbec nevědí, jak to celé pojmout, se na mě obrátilo už mnoho lidí. Všichni chceme být zdraví a krásně vypadat. A když už se rozhodneme, že uděláme změnu a začneme s něčím novým, tak nevíme, jak na to.

Já osobně zastávám názor, že pokud chceme začít s něčím novým, měli bychom vždy začít OD ZAČÁTKU.

Co to v tomto případě znamená? Pokud chceme běhat, musíme se nejdříve naučit stát a chodit. Pokud se Vám líbí "rychlá" jóga, naučte se nejdříve tu "pomalou", protože, ano, nesprávným praktikováním jógy si můžete ublížit.

A právě jógové sestavy ze soudku "pomalé" jógy najdete v našem on-line jógovém programu DO KONDICE ZA 2 MĚSÍCE, který obsahuje 7+1 jógovou lekci, která Vás doprovodí na ZAČÁTKU Vaší jógové CESTY ...


On-line program pro začátečníky a mírně pokročilé:

"DO KONDICE díky józe a stravování dle 5 elementů"


Jsem přesvědčena, že když se OPRAVDU chcete dostat DO KONDICE - zlepšit si svoji psychiku, fyzičku, podpořit IMUNITU, a začít i lépe vypadat, se neobejde bez přemýšlení nad svojí stravou.

Věřím, že mnozí z Vás nad svým stravováním více, či méně přemýšlejí. My Vám nabízíme možnost nahlédnout pod pokličku způsobu stravování DLE 5 ELEMENTŮ.

Přihlaste se do našeho on-line programu a začněte na své IMUNITĚ, zdraví, psychické i fyzické kondici pracovat ještě dnes ...