Podzimní jógový on-line program pro začátečníky i mírně pokročilé:

"DO KONDICE ZA 2 MĚSÍCE"


Základní: DOSPĚLÝ BALÍČEK /360 minut + bonusy/

Cvičte s námi sám/a, nebo s partnerem. Tento balíček je vhodný pro všechny dospěláky, kteří na sobě chtějí během podzimu pracovat.

Během 8 týdnů si zacvičíme 8 energeticky vyvážených jógových sestav, zaměřených na zlepšení Vašeho zdraví - podporu imunity; na celkové protažení, srovnání a zpevnění Vašeho těla.

Balíček pro dospěláky obsahuje minimálně 360 minut jógy a je určený těm, kteří chtějí podzimní měsíce využít k práci na svém těle i psychice. 

Každý týden od nás obdržíte:

  • do svého e-mailu odkaz na 30 - 45 minut trvající lekci, ve které si spolu zacvičíme jógu s rehabilitačními prvky. Nezáleží na Vaší pokročilosti. Náš program je určen jak začátečníkům, tak i mírně pokročilým. Cvičíme jógu s  s pomůckami - klademe důraz na správné provedení pozic. I pokud chodíte mnoho let na power jógu, zažijete s námi mnoho nového!
  • do svého e-mailu odkaz na 10 - 15 minut trvající tzv. poziční video, ve kterém si budeme podrobně vysvětlovat vždy 1 vybranou pozici. Dozvíte se, jak do pozice správně jít, na co se v ní zaměřit, jak z ní správně vyjít a hlavně, jaké účinky má daná pozice na naše tělo i mysl.

Na FB bude fungovat uzavřená skupina "DO KONDICE ZA 2 MĚSÍCE_podzim 2020", ve které:

  • Vás budeme podporovat pomocí motivačních postů a videí
  • se můžete s ostatními povzbuzovat navzájem - sdílet si své poznatky a zkušenosti
  • Vás bude každé pondělí čekat celotýdenní úkol
  • Vás pro pobavení čekají "nepodařené" záběry z natáčení

Před zahájením programu od nás obdržíte eDeník jogínka, který Vám bude podzimním průvodcem.

Po skončení programu na Vás bude čekat Certifikát pro úspěšné absolventy!

 

Chci se přihlásit!

Kolik bude DOSPĚLÝ BALÍČEK stát?

Hodně bude záležet na datu, kdy se do programu přihlásíte! Výsledky cvičení nepřijdou samy, proto už při přihlašování jsme se rozhodly zvýhodnit aktivní lidi. 🙂 

BALÍČEK pro dospělé obsahuje min. 360 minut jógového cvičení, podporu komunity, eDeník jogínka, závěrečný certifikát pro úspěšné absolventy. Jen jógové lekce jsou v hodnotě 980 Kč. My Vám zde nabízíme úžasné akční ceny, které Vám při aktivním jednání přinesou až 50% slevu! 

 

DatumCena
9. 7. 2020 - 31. 7. 2020 AKCE490 Kč
1. 8. 2020 - 31. 8. 2020 PŘEDPRODEJ590 Kč
1. 9. 2020 - 13. 9. 2020690 Kč

Mrkněte na kalendář, pak na náš ceník a pokud si chcete během podzimu zlepšit své zdraví, tak NEVÁHEJTE! Nezapomeňte na naši garanci 2+6! Až do 27. 9. 2020 nám můžete napsat o vrácení peněz.