Milí rodiče,

zde je on-line NÁVOD: jak v 6 KROCÍCH společně pracovat na zlepšení zdravotního stavu BEZ stále stejných nudných cvičení.


Před 3 lety byla mému synovi zjištěna lehká skolióza. Pamatuji si, jaký to byl pro mě šok.

Všimla si toho moje kamarádka fyzioterapeutka, kterou jsem navštívila s dcerou. Měla "vyhozená" žebra z krasobruslařského tréninku. Syn byl s námi, protože jej neměl kdo hlídat.  

Jsem ráda, že jsme se cestou domů někde nevybourali. Celou cestu jsem ve své mysli připravovala "bitevní" plán, co podnikneme. 


V té době jsem se hodně věnovala studiu jógy. Nebyla to jen tak nějaká jóga. Šlo o jógu podle pana Iyengara, jinak také označovanou za jógu s rehabilitačními prvky.

Moje maminka je lékařka, samozřejmě jsem s ní naši situaci konzultovala. Když mi sdělila, že lékaři se obecně shodnou na tom, že jóga je velmi přínosnou součástí při "boji" proti skolióze, BYLO ROZHODNUTO!

V tu chvíli jsem si uvědomila, že nic se neděje bez důvodu a začala jsem připravovat speciální program pro děti, které trápí podobné potíže, jako trápily nás. 


A tak vznikl program pro děti a jejich rodiče

JÓGOU PROTI SKOLIÓZE


Program vychází z myšlenky celkového protažení, zpevnění a srovnání našeho těla. I když Lukyho "trápila záda", bylo od začátku jasné, že je potřeba se věnovat problému v celkových souvislostech.

Vznikl tedy ucelený jógový program, který je založený na poznatcích fyzioterapeutů a na zásadách, radách a doporučeních jógy pana Iyengara.


Pro všechny, kdo hledají v podobné situaci pomoc a potřebují inspiraci ke každodennímu namáhavému cvičení, je nyní k dispozici tento 6. týdenní on-line program.


Jak konkrétně on-line program probíhá?


On-line jógový program obsahuje 6 video - lekcí, které máte k dispozici v uzavřené FB skupině JÓGOU PROTI SKOLIÓZE.

Můžete tedy cvičit kdykoli a kdekoli Vám to rozvrh a možnosti dovolí.

Lekce jsou sestaveny tak, aby napomohly posílení a zpevnění celého těla a především jeho srovnání podle osy. Každé video trvá cca 30 minut a vždy obsahuje:

  1. práci s chodidly,
  2. doporučené jógové pozice a
  3. základní dechové techniky.

Díky video-lekcím se naučíte, co a proč cvičit, abyste své tělo správně posílili, a tím jeho stav zlepšili.

Program můžete cvičit celá rodina, nebo i jen dospělý.

Během cvičení používáme pomůcky jako je pásek, deka, židle nebo masážní "ježečci". 

BONUS č.1: Programem Vás provází eDeník jogín(k)a, který Vás vede na Vaší cestě za lepším zdravotním stavem.

BONUS č.2 : Stanete se součástí uzavřené jógové skupiny, kde Vás podporujeme a inspirujeme, a kde si můžete s ostatními vyměňovat své zkušenosti.


Program trvá 6 týdnů, a začít můžete kdykoli.


A jak to bylo s mým synem dál?

Syn začal se mnou opravdu pravidelně cvičit - 3x týdně. Cvičil zodpovědně a pečlivě. Cvičil 6 měsíců, a pak jsme šli opět na kontrolu.

Výsledkem bylo, že tu skoliózu v podstatě "secvičil". Ano, byla to lehká forma. Ano, musí cvičit dál protože, jak roste, opět by se mohla objevit.
Chceme, abyste se cítili komfortně ...

U nás nekupujete "zajíce v pytli". U nás máte nárok na tzv. ZÁRUKU 2+4, což znamená, že když si kdykoli během prvních 2 týdnů svůj záměr s námi cvičit rozmyslíte, vrátíme Vám celou zaplacenou částku. 


Kolik on-line program "Jógou proti skolióze" stojí ?

On-line program \"Jógou proti skolióze\"
Cena programu
590 Kč


Chcete další informace o programu? Mrkněte na tato videa.